Srpen 2008


S Paris v Beverly Hills - 25.8.08

31. srpna 2008 v 21:22 | Beautiful Nightmare |  Benji - photos

Benji s Paris nazpívají duet...

28. srpna 2008 v 18:45 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Paris Hilton plánuje nazpívat duet s přítelem Benjim Maddenem.
Řekla Hollyscoop.com: "Benji mi teď pomáhal psát nějaké songy pro mé nové album a pro BFF show. Je opravdu velmi talentovaný zpěvák a píše skvělé texty."
Když ji vyzpovídali, Hilton doplnila: "Ano, definitivně. Až ta show začne."
Thx best-bands.blog.cz

Top Hollywood Dads

28. srpna 2008 v 18:43 | Beautiful Nightmare |  → News ←
1. Brad Pitt
2. David Beckham
3. Johnny Depp
4. Will Smith
5. Matt Damon
6. Ryan Phillippe
7. Ben Affleck
8. Joel Madden
9. Seal
10. Patrick Dempsey
11. Barack Obama
12. Gavin Rossdale
13. Tom Cruise
14. Tobey Maguire
15. Mark Consuelos
Děkuju best-bands.blog.cz

Video Blog #35 - 27.8.08

28. srpna 2008 v 18:28 | Beautiful Nightmare |  → News ←
While in the midst of the Soundtrack To Your Summer Tour, we took advantage of one of our days off and played a show in our hometown. It was a great show and we got to see lots of friends and family. I hung out with my parents all the way until show time. When I got on stage I saw so many familiar faces in the crowd. People I haven't seen for like 5 years. It made me get all nostalgic so I put in a little time line picture show in this video. Hope you guys enjoy.
Paul
GC
Překlad:
V polovině Sountrack Of Your Summer Tour jsme využili příležitost jednoho z našich volných dnů a zahráli show v našem rodném městě. Byla to skvělá show a viděli jsme spoustu přátel a rodinu. Před show jsme se ještě sešel se svými rodiči. Když jsem byl na podiu viděl jsem v davu hodně známých tváří. Lidi které jsem neviděl něco přes 5 let. Bylo to tak nostalgický tak jsem dal do tohohle videa pár fotek. Doufám že si to užijete.

Paul

GC

Za překlad thx lovegc.blog.cz

Video Blog #34 - 25.8.08

28. srpna 2008 v 18:27 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Hello all. This show was another good one. We had a day off the day before so I was all well rested for the show. I was asked by the Metro Station guys if I would come out on stage and play a song with them. I had already figured out a few of there songs because I like them and I think the bass lines are cool. I got up and rocked out with those youngsters. It was a lot of fun. I definitely liked playing with them but I couldn't play a dance song every time like that. I love my head banging rock and roll. Anyways enjoy the video. Thanks for the super swell show.
Paul
GC
BASS
Překlad:
Ahoj všichni. Tahle show byla zase skvělá. Předtím jsme měli den volna tak jsme si všichni dobře odpočinuli na další show. Kluci z Metro Station se mě ptali jestli bych mohl přijít na podium a zahrát s nimi jeden song. Měl jsme už představu o pár písničkách protože se mi líbí a myslím že basový linie jsou cool. Tak jsem vstal a šel hrát s těmihle maldíky. Byla to fakt zábava. Rozhodně se mi líbí hrát s nimi ale nemohl bych hrát taneční songy jako je tenhle pořád. Miluju svůj fantastický rock and roll. Jo a užijte si video. Díky za super skvělou show.

Paul

GC

BASS

Za překlad thx lovegc.blog.cz

Video Blog #33 - 22.8.08

28. srpna 2008 v 18:27 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Here's a new video blog from the show at Tsongas Arena in Lowell, MA. Easily one of the best shows on the tour. It was the home town show for BLG, so LOTS of people came out. I took it back over from Paul for this one. I put my little sister-in-laws at the top of the video proclaiming their love for GC..enjoy! Billy


Překlad:
Tady je nový video blog ze show v Tsongas Areně v Lowell, MA. Jednoduše jedna z nejlepších show tohohle turné. Bylo to rodné město BLG (Boys Like Girls) a přišlo TOLIK lidí. Protentokrát jsem to vzal za Paula. Na začátek videa jsem vzal mojí malou švagrovou prohlašující svojí lásku k GC...užijte si to! Billy
Za překlad thx lovegc.blog.czVideo Blog #32 - 21.8.08

22. srpna 2008 v 17:43 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Another show down. This one was a really good one. Montreal is a really cool city. There is amazing graffiti everywhere and the people there are one of a kind. Thanks to all my people that came to show and rocked out with GC. Hope you guys enjoy the video.

Paul

GC
Překlad:
Další show je za námi. Tahle byla opravdu dobrá. Montreal je fakt cool město. Všude jsou tam úžasné graffiti a lidé jsou tam jedni z nejmilejších. Díky všem mým lidem kteří přišli na show a užili si jí společně s GC. Doufám že si užijete video.

Paul

GC
Za překlad thx lovegc.blog.cz

Video Blog #31 - 20.8.08

22. srpna 2008 v 17:42 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Ah Canada. Toronto plays a big part in GC history. The first time we ever went there was to shoot the video for Little Things. I saw that video on Fuse the other night and I laugh every time I see it. We also shot the "Dance Floor Anthem" video up there too. The show was bad ass so thanks to every one who came out and got down with us. We loves ya!

Paul

GC
Překlad:
Ah Kanada. Toronto sehrálo velkou roli v historii GC. Poprvé co jsme sem kdy jeli bylo natáčení videa k Little Things. Viděl jsem to video další večer na Fuse a musel jsem se vždycky smát. Také jsme tu natáčeli video k "Dance Floor Anthem". Show byla vážně hrozně povzbuzující takže děkuju všem kdo přišli sem za námi. Milujem vás!

Paul

GC
Za překlad thx lovegc.blog.cz

Video Blog #30 - 20.8.08

22. srpna 2008 v 17:41 | Beautiful Nightmare |  → News ←
This was one of the best shows in New York in a while. It reminded me of what the crowds were like when we rolled through on Warp Tour. All rowdy and loud. You guys kick ass. Here is another video for your viewing pleasure.

Paul

GC
Překlad:
Tohle byla zatím nejlepší show v New Yorku. Připomíná mi to ty davy co byly na Warped Tour. Všechno hlučný a hlasitý. Tady je další video pro vaše potěšení.

Paul

GC

Za překlad thx lovegc.blog.cz

Video Blog #29 - 17.8.08

22. srpna 2008 v 17:38 | Beautiful Nightmare |  → News ←
This was a great show. Nice smaller club. I like those, sometimes better than arenas. It's nice seeing your faces and being right there. So needless to say I had a great time. It seemed like the people at the show did too. We always get asked if we are from there, but a real fan would know the truth. Enjoy the video.

Paul

GC
Překlad:
Tohle byla skvělá show. Pěkný menší club. Tyhle mám rád, někdy jsou lepší než areny. Je milý vidět vaše tváře a být u toho. Nesmím zapomenout říct že jsem se měl skvěle. Vypadá to že lidi na show taky. Vždy dostáváme otázky jestli jsme odtamtud ale opravdový fanoušek by měl znát pravdu. Užijte si video.

Paul

GC
Za překlad thx lovegc.blog.cz

S Joshem na nákupech - 18.8.08

20. srpna 2008 v 21:09 | Beautiful Nightmare |  Benji - photos
Na obědě s Joshem a kámošem - 12.8.08

20. srpna 2008 v 20:19 | Beautiful Nightmare |  Joel - photos
Thx gcstate.com

At JFK airport - 13.8.08

20. srpna 2008 v 20:07 | Beautiful Nightmare |  Benji - photos
Thx gcstate.com