"DCMAddens" - 24.5.08

25. května 2008 v 21:31 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Today i had a special little helper at the DCMA store...my niece Clementine. She said she was meeting Harlow up on Melrose to go shopping but she had some extra time so she thought she would swing by and gimme a hand organizing the store and helping some customers....ahhh it kills me how cute my nieces are, and i have Clementine and my sister and my mom here all weekend:)

Clementine loves DCMA!! She told me so. Tonight me and Joel went in the studio and did a little song writing too for the next record. We got 2 songs written, and i really like them. i want to listen to them a little bit, let the boys hear them and live with them before i tell you to much. just to make sure we really like them. But i am pretty excited. I should be able to tell you a little more about the plans for the next record pretty soon too. I will keep you posted.....thank you guys for all the comments on the blog too, really feel supported by our fans and it really makes me want to come on here and tell you about what I'm up to everyday so thanx.
thats the thank you face. I'm Gonna see the boys this weekend so i will take some pics..take care guys, i will check in tomorrow.....benj
Překlad:
Dneska jsem měl zvláštního pomocníka v obchodě DCMA...mojí neteř Clementine. Řekla že se chce setkat s Harlow na Melrose a jít nakupovat ale neměla moc času tak si myslela že by se mohla houpat a přitom organizovat věci v obchodu a pomáhat zákazníkům....ahhh zabíjí mě jak roztomilé jsou moje neteře. Mám tady Clementine, mojí sestru a mojí mámu na celý víkend:)
Clementine miluje DCMA!! Řekla mi to. Dnes večer jdeme já a Joel do studia a uděláme také malý song napsaný pro naší novou nahrávku. Máme 2 napsaný songy a opravdu se mi líbí. Chtěl bych je trochu poslouchat, nechat kluky si je poslechnout a žít s nimi. Jen vás chci ujistit že se nám opravdu líbí. A já jsem opravdu nadšený. Co nejdřív bych měl být schopný říct vám toho víc o plánch na novou desku. Budu pokračovat v posílání....díky vám lidi za všechny vaše komentáře na blogu, cítím podporu všech fanoušků a to mi dává chuť jít sem a říct vám o tom co dělám každý den, takže díky.
tady je osobní poděkování. Tenhle víkend uvidím kluky tak přidám nějaké fotky...opatrujte se, zase zítra....benj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | Web | 30. května 2008 v 19:54 | Reagovat

juuu to je úžasnéé x) Zajímalo by mě co z toho nového cd vyleze xD jestli to bude zase diskárna xD jinak to díte je rozkošné xD a ta první fotka je nádherná x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama