Září 2007

Good Charlotte Nominated for EMA Award!

30. září 2007 v 1:55 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Good news! We have been nominated in the category of Best Band 2007 at the MTV Europe Music Awards 2007. But we need your support in order to take home the award. You can now log onto the MTV EMA website at http://ema.mtv.co.uk/voteNow#/band/ and vote for us to win. The awards take place November 1 in Munich. Thanks for the support!
- Good Charlotte
.
překlad:
Good Charlotte byli nominováni na EMA Award!
Dobré zprávy! Jsme nominováni v kategorii Nejlepší skupina roku 2007 na MTV Europe Music Awards 2007. Ale potřebujeme vaší podporu abysme si domů odvezli cenu. Teď se můžete připojit na webovku MTV EMA http://ema.mtv.co.uk/voteNow#/band/ a hlasovat pro nás, abysme vyhráli. Předávání se uskuteční 1. listopadu v Mnichově. Děkujeme za podporu!
-Good Charlotte
Děkujuuu good-gc-charlotte.blog.cz ;)


Victims, aren't we all?

30. září 2007 v 1:49 | Beautiful Nightmare |  Billyho kresby <3
I just did this today in about 90 minutes for fun. I needed to do something non-Cryptics. The Crow is one of my all time favorite movies and thought It'd be fun to draw this. I wanted to practice putting some more movement into my drawings as well. Hope you like it...
Překlad:
Tak tohle jsem udělal dneska asi za 90 minut, jen tak pro zábavu. Potřeboval jsem si odpočinout od Cryptics. (The Crow) Vrána je jeden z mých oblíbených filmů a myslel jsem že by bylo zábavné to nakreslit. Chtěl jsem si zkusit přidat trochu více pohybu do mých kreseb. Doufám že se vám bude líbit...
Díky za překlad lovegc.blog.cz

New photos Billyho <3

30. září 2007 v 1:48 | Beautiful Nightmare |  Billy - photos
To tričko je úžasný <3 a Billy tky x)
With Steve x)
Díky lovegc.blog.cz

Benja se Sophií na kafču - 15.9.07

30. září 2007 v 1:46 | Beautiful Nightmare |  Benji - photos

Photos of Linzi x)

28. září 2007 v 22:41 | Beautiful Nightmare |  Billy - photos
boží photo <3 x)

Set 6 (2007)

28. září 2007 v 22:34 | Beautiful Nightmare |  2007


Joel s manažerem kapely - 20.9.07

28. září 2007 v 22:12 | Beautiful Nightmare |  Joel - photos
Dean má narozky! x)

27. září 2007 v 20:05 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Dnes je slavný den..Deano má 31.narozky x) Takže bych mu chtěla popřát mnoho zdraví, štěstí, lásky a úspěchů s Good Charlotte x) A teď všichni povinně oslavujte! xD

Benji a Sophie v Hollywoodu - 20.9.07

25. září 2007 v 17:56 | Beautiful Nightmare |  Benji - photos

Joel s Nicole na Hawai - 22.9.07

25. září 2007 v 17:54 | Beautiful Nightmare |  Joel - photos
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

The Cryptics by Billy

25. září 2007 v 17:52 | Beautiful Nightmare |  Billyho kresby <3
I was lucky enough to be asked to do a 4 page guest spot in one of my favourite comics, The Cryptics. Written by Steve Niles and ilustrated by Benjamin Roman published by Image Comics. I get to draw it in my own style which is really awesome as well. Here's my take on Drac, Wolfy, Seaboy and Hyde.
Překlad:
Byl jsem hrozně šťastný, když jsem byl dotázaný jestli bych neudělal 4 stránky v místě pro hosty v jednom z mých oblíbených komiksů The Cryptics, napsaných Stevem Nilsem a ilustruvaným Benjaminem Romanem a vydávaným Image Comics. Dostal jsem za úkol je nakreslit podle sebe, svým vlasním stylem, což je opravdu úžasné. Tak tady jsou moji Drac, Wolfy, Seaboy a Hyde.
Díííky lovegc.blog.cz xD

Goodbye JT

25. září 2007 v 17:50 | Beautiful Nightmare |  → News ←
So tonight was our last show with Justin. We wanna thank JT for taking us out on the road with him and letting us add some Good Charlotte in the Future/Sex/Love show. We also wanna thank all of his touring family for being so hospitable to us. We had a great time. Playing on that stage everynight in front of sold out crowds all of the country was awesome, and to be accepted by new fans is amazing. We've gotten overwhelming love from all of Justin's fans and we just want to thank you all. Being in Good Charlotte has never been better for us. We're playing with Justin Timberlake one night, and next thing you know it we are in austrailia playin our own sold out shows! Rock and Roll is good to us. We also have to say thank you to everyone out there that has been requesting our new song DANCE FLOOR ANTHEM (I DONT WANNA BE IN LOVE) on the radio. because of you it has made it into the top 40. THANK YOU.
Anyways things are great and we are just getting ready for our tour down under. We are talking about another tour in america at the beggining of next year, but thats really up to our fans. Anyone that are coming to the shows in Austrailia, if you can think of any older songs you want to see in the set, please send us emails with the songs you want to hear. we are planning on playing quite a few old songs and dont know which ones our fans want to hear. Itd be great if you put the song titles in the subject line of your email. we'd really love to play the songs you really want to hear.
Anyways thanks again everyone for being so good to Good Charlotte. And thanks again to Justin, your a classy dude. We'll be back!!!!!
Joel, Billy, Paul, Benji, Deano
Překlad:
Tak dneska v noci byla naše poslední show s Justinem. Chceme poděkovat JT že nás s sebou vzal na turné a že nám dovolil přidat trochu Good Charlotte do Future/Sex/Love show. Taky chceme poděkoval všem z jeho skupiny na turné za to, že k nám byli vlídní. Měli jsme se skvěle. Každonoční hraní na jevišti před vyprodanými davy všech ze země bylo úplně skvělé a to jak nás přijali noví fanoušci bylo úžasné. Dostali jsme ohromnou spoustu lásky od Justinových fanoušků a tak vám všem chceme poděkovat. Být v Good Charlotte pro nás nikdy nebylo lepší. Jednu noc hrajeme s Justinem Timberlakem a další noc, jak víte, hrajeme na vlastních vyprodaných koncertech! Rock and Roll je pro nás dobrý. Taky musíme poděkovat každému kdo v rádiu žádá o náš nový song DANCE FLOOR ANTHEM (I DONT WANNA BE IN LOVE). protože díky vám se dostal do top 40. DĚKUJEME.
V každém případě je všechno skvělé a my se připravujeme na naše turné u protinožců. Promýšlíme si naše další turné po Americe na začátku příštího roku, ale to opravdu záleží na fanoušcích. Všichni kdo přijdete na náš koncert v Austrálii, jestli si můžete vzpomenout na starší písničky a chcete je vidět na scéně, prosím pošlete nám emaily s písničkami které chcete slyšet. Plánujeme zahrát pár starý songů a nevíme které by chtěli fanoušci slyšet. Bylo by skvělé kdybyste názvy písniček napsaly do řádku s předmětem ve vašem emailu. Strašně rádi bysme hráli songy které chcete opravdu slyšet. Každopádně opět děkujeme všem co byli tak hodní k Good Charlotte. A znovu děkujeme Justinovi, jsi prvotřídní frajer. Vrátíme se!!!
Joel, Billy, Paul, Benji, Deano
Díky lovegc.blog.cz x)

Nicole oslavila narozeniny na Hawai x)

22. září 2007 v 21:08 | Beautiful Nightmare |  → News ←
Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-01Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-02Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-03Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-04Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-05Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-06Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-07

Podvádí Joel Nicole?

22. září 2007 v 21:04 | Beautiful Nightmare |  → News ←
"Joel Madden byl viděn s jeho bratrem Benjim, jak berou benzín na jedné místní benzínce ve stejný den, co se objevily spekulace, že Joel spal s jeho bývalou přítelkyní Hilary Duff, navzdory faktu, že jeho nynější přítelkyní je těhotná Nicole Richie."